PRONETmedia

Získejte maximum
z Facebooku, Twitteru,
Google +, YouTube a dalších sítí...

Na Facebooku nenajdete jen přátele, ale také loajální zákazníky

Chcete získat věrné zákazníky, které budete moci stále informovat o novinkách na vašem webu? Takové zákazníky, kteří budou informace o vašem zboží nebo službách šířit sami a s nadšením mezi své přátele? V takovém případě vážně přemýšlejte o využití sociálních sítí jako Facebook, Twitter, YouTube a další. 

Facebook je fenomén, který každým okamžikem navštěvují statisíce uživatelů nejen z České republiky. Díky informacím, které o svých návštěvnících Facebook má, lze cílit reklamu umístěnou v této sociální síti velmi přesně - podle věku, pohlaví, zájmů nebo místa odkud vaši potenciální klienti pochází.

Profesionání vedení kampaní ušetří čas i peníze

Umíme se na Facebooku, Twitteru, Google+, Foursquare a dalších sítích pohybovat, víme, jak fungují zdejší zákonitosti. Víme, kdy je vhodné založit profil, kdy stránku, kdy skupinu a jakou zvolit formu reklamy. Svěřte se do péče profesionálům a sociální síť přetvoříme v silný nástroj, který vám doručí loajální a spokojené zákazníky.

Uděláme z vašich zákazníků spokojeného vyslance vaší značky - brand ambasadora

Naučíme vás pracovat s Facebookem nebo Twitterem tak, abyste ho mohli využívat jako své druhé PR oddělení nebo technickou podporu. Lidé jsou zvyklí se na sociálních sítích otevřeně ptát a získávat otevřené odpovědi, vytěžte z jejich potenciálu skutečně maximum.

Navrheme a naprogramujeme takové aplikace, které usnadní sdílení vašeho webu a informací na něm přátelům vašich zákazníků tak, aby se například dozvěděli, že si jejich kamarád právě v tento okamžik koupit vaše zboží nebo objednal vaši službu. Taková forma doporučení vám přinese nové zákazníky, kteří vám budou věřit - vždyť vás doporučili jejich přátelé!

Facebook umíme také integrovat do vašich vlastních stránek:

  • propojíme přihlašování vašich zákazníků přes jejich identitu na Facebooku - jednotné přihlášení zjednoduší vašim uživatelům přístup k vašemu obsahu
  • umožníme, aby zákazníci mohli komentovat vaše články prostřednictvím komentářových polí Facebooku a názory a reakce se tak mj. objevovaly i na jejich profilu
  • integrujeme do vašich stránek známá "LIKE" tlačítka, takže se vaši zákazníci budou moci jedním klikem pozitivně vyjádřit k vašemu webu, výrobku nebo službě
  • a naopak můžeme dokonce váš eshop "přřeklopit" do prostředí Facebooku, takže budou moci vaši zákazníci nakupovat přímo tam...

Je to však mnohem víc. Využijte sílu sociálních sítí. Kontaktujte nás ještě dnes a promyslíme pro vás optimální využítí Facebooku, Twitteru, Foursquare nebo dalších sociálních médií a sítí na míru!

najměte si nás, poptejte nás

Další související služby

 

Analýzy a srovnání

Chcete se lépe prosadit na internetu, chcete spustit eshop nebo webový projekt, rádi byste se vystříhali chyb konkurence a poučili se z dobrých věcí, které se vašim soupeřům povedly? Vypracujeme analýzu konkurence, upozorníme na silná i slabá místa, navrhneme řešení a nasměrujeme vás k vyšším ziskům. využijte našich služeb a zkušeností z oboru IT a internetového marketingu.

Více o analýzách

Privátní marketing

Určitě vás někdy napadlo, jak je možné, že konkrétní ekonom nebo znalec je neustále oslovován různými médii, zván na besedy, proč je považován za experta? Věřte, že to není vždy dáno jen odborností a schopnostmi v oboru. Má prostě dobře zvládnutý osobnostní marketing. Jinými slovy - umí se dobře prodat.

Chci zlepšit image

Plaťte jen za výkon

Chcete své stránky na viditelných místech na Google nebo Seznam ještě dnes? Potřebujete podpořit momentální výpadek prodeje nebo krátkodobou akci? Sezóna se blíží a vy netušíte, jak na svůj web dostat nové zákazníky? Řešením pro vás je PPC reklama - reklama kde neplatíte za kolemjdoucí, ale jen za skutečné návštěvníky vašeho webu.

Více o PPC


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

Marketingová strategie pro Yogodoo

Duben 2016 - Pro naši sesterskou společnost jsme začali řešit...

starší novinky >>