PRONETmedia

Osobnostní marketing:
Cesta k image experta

Staňte se i vy populární osobností na Internetu...

V dnešní době rychlého šíření informací je velmi důležité, jakou pověst jednotlivec v profesním nebo politickém životě má. Určitě vás někdy napadlo, jak je možné, že konkrétní ekonom nebo znalec je neustále oslovován různými médii, zván na besedy, proč je považován za experta? Věřte, že to není vždy dáno jen odborností a schopnostmi v oboru. Má prostě dobře zvládnutý osobnostní marketing. Jinými slovy - umí se dobře prodat.

Cílem osobnostního marketingu na Internetu (někdy také zvaného privátní marketing) je udělat konkrétního člověka na webu známým. Je jedno, zda to je podnikatel, politik, poradce či umělec nebo sportovec. Je jedno, zda chcete vzbudit pocit, že jste expert na určitou věc, chcete získat sympatie před volbami ve svém městě nebo jen vzbudit zájem o "vaši věc".

V čem vám můžeme pomoci?

  • pomůžeme vám sestavit osobní marketingovou strategii vašeho úspěchu. 
  • společně najdeme místa, kde se vaši potenciální fanoušci nachází
  • naučíme vás komunikovat s vaší cílovou skupinou a jak s klíčovými lidmi (média, opinion leaders...)
  • nastavíme mechanismy, jak se udržovat v povědomí, jak "být vidět"

Chcete v dnešním světě uspět? Získejte pověst specialisty a kompetentního člověka. Zapomeňte na to, že za vás budou hovořit vaše činy, které ale neumíte prezentovat veřejnosti a těm správným očím. 

Nechte si poradit od profesionálů - kontaktujte nás ještě dnes... 

najměte si nás, poptejte nás

Další související služby

 

Ochrana vaší pověsti

Škodí vám někdo na Internetu? Vaše konkurence, bývalý partner nebo třeba nespokojený zákazník? Vaše online pověst - vaše online reputace je poškozena a je třeba zakročit. Svěřte se do rukou odborníků. V zahraničí je podobná služba známá jako online reputation management, ve zkratce ORM, my však raději užíváme srozumitelnější výraz ochrana reputace nebo také vylepšování pověsti na internetu.   

Více info o ORM

Lepší pozice
ve vyhledávačích

Rádi byste na prvních místech ve vyhledávačích viděli své stránky, váš blog nebo článek, ve kterém se o vás mluví jako o odborníkovi? Posuneme je na první pozice Google a Seznamu. V této obasti máme skutečně dobré výsledky a dlouholeté zkušenosti. Majitel naší společnosti Michal Kubíček patří mezi přední české SEO odborníky.

Více informací o SEO

Lepší image na sociálních sítích

Chcete získat věrné zákazníky, které budete moci stále informovat o novinkách na vašem webu? Takové zákazníky, kteří budou informace o vašem zboží nebo službách šířit sami a s nadšením mezi své přátele? V takovém případě vážně přemýšlejte o využití sociálních sítí jako Facebook, Google +, Twitter, YouTube a další. Na těchto sítích se umíme pohybovat a známe jejich zákonitosti...

Chci být IN


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

Marketingová strategie pro Yogodoo

Duben 2016 - Pro naši sesterskou společnost jsme začali řešit...

starší novinky >>