NOVINKY

Co nového se událo v PRONETmedia

Kupčlánek a Placla mění majitele

leden 2014 - Dva nějvětší české pay per post systémy, jednička na trhu Placla a Kupčlánek, změnily na přelomu roku majitele. Stali se jimi podnikatelé Václav Bartoš za společnost Nekultura a Michal Kubíček, majitel společnosti PRONETmedia, s.r.o.. V budoucnu budou oba systémy provozovány pod společnou dceřinnou firmou.


Etika v podnikání

srpen 2013 - Na téma Etika v podnikání přednášel na pravidelném Internet Marketing srazu v Ostravě majitel firmy Michal Kubíček - video si můžete prohlédnout zde (začátek) a dokončení zde.


Jsou vaše stránky odolé vůči hackerům?

březen 2013 - spouštíme novou službu a pomáháme našim klientům v zajištění zabezpečení webových stránek, odvirovávání, odstraňování malware, provádíme bezpečnostní audity. Více najdete na www.bezpecnostwebu.cz.


Nové sídlo společnosti v Praze

únor 2013 - Počátek roku 2013 byl v naší společnosti ve znamení stěhování sídla do Prahy. Více vnaleznete v kontaktech


Byli jsme na Barcamp Ostrava 2012

prosinec 2012 - Barcamp se letos konal v Ostravě potřetí a jak je zvykem, sami návštěvníci si vybrali, koho chtějí v přednáškách slyšet. A tak si vybrali mezi jinými i našeho šéfa Michala Kubíčka, který měl zajímavou přednášku na téma "10. způsobů, jak vydělat na Internetu milión". Podívejte se na report z akce od našeho spolupracovníka Honzy Kvasničky.


PUBLIKUJEME

50 způsobů, jak na zpětné odkazy

50 způsobů, jak získat zpětný odkaz

Nejobsáhlejší přehled, jak získat cenné zpětné odkazy potřebné pro vaše pozice ve vyhledávačích.

333 tipů a triků SEO

333 tipů a triků pro SEO

Druhá kniha Michala Kubíčka, kterou napsal s kolegou Janem Linhartem, přehledně přináší řadu užitečných rad a triků pro vaše lepší SEO.

Velký průvodce SEO

Velký průvodce SEO

Nejprodávanější česká kniha o SEO vychází z mnohaletých zkušeností Michala Kubíčka, majitele PRONETmedia. Nutnost pro každého, kdo to myslí s provozováním webu vážně.


Zajímá vás víc? Zjistěte, co o nás píší ostatní