NOVINKY

Co nového se událo v PRONETmedia

Ebook o zpětných odkazech

září 2012 - Majitel společnosti Michal Kubíček vydal třetí knihu na téma SEO, tentokrát o tom, jak získat efektivně zpětné odkazy, které vám pomohou v lepších pozicích ve vyhledávačích - našel a vyzkoušel jich pro vás celkem pět desítek a vydal je ve formě přehledného návodu v podobě eknihy. zakoupit můžete na www.ekniha.eu nebo www.zpetnyodkaz.cz


Od února na novém místě

leden 2012 - Od února nás najete na novém místě, a to na ulici Palackého 3 v Karviné - Novém Městě. (foto)


50 způsobů, jak získat zpětný odkaz

září 2011 - Zajímá vás, jak získat více zpětných odkazů pro váš web a dochází vám fantazie? Možná byste mohli načerpat zajímavé tipy a triky v nové knize, kterou právě připravuje Michal Kubíček, majitel PRONETmedia. Předobjednávku na e-knihu, která by měla vyjít nejpozději do konce roku, můžete již nyní odeslat na speciální stránce. Výhodou je, že se o vydání elektronické knihy jednak dozvíte jako první a především ji získáte se slevou 50% oproti běžné ceně.


Užitečná služba pro webmastery

únor 2011 - Spustili jsme další užitečnou službu pro webmastery - generátor XML mapy stránek www.sitemaps.cz. V minulosti jsme tak spustili stránky na generování oblíbených ikonek Favicon, dále zkracovátko URL stránek nebo třeba rozcestník užitečných PHP skriptů.


Největší vyhledávač brigád na Slovensku

prosinec 2010 - Když na Slovensku hledáte brigádu nebo brigádníky, zamíříte na www.brigady.sk. Tento portál, který nyní provozuje naše slovenská společnost, prošla kompletním přerodem - stal se z něj vyhledávač s možností inzerce vlastních nabídek a životopisů. Aktuálně prohledáváme v průměru 20000 - 40000 pracovních příležitostí nejen pro studenty denně.


PUBLIKUJEME

50 způsobů, jak na zpětné odkazy

50 způsobů, jak získat zpětný odkaz

Nejobsáhlejší přehled, jak získat cenné zpětné odkazy potřebné pro vaše pozice ve vyhledávačích.

333 tipů a triků SEO

333 tipů a triků pro SEO

Druhá kniha Michala Kubíčka, kterou napsal s kolegou Janem Linhartem, přehledně přináší řadu užitečných rad a triků pro vaše lepší SEO.

Velký průvodce SEO

Velký průvodce SEO

Nejprodávanější česká kniha o SEO vychází z mnohaletých zkušeností Michala Kubíčka, majitele PRONETmedia. Nutnost pro každého, kdo to myslí s provozováním webu vážně.


Zajímá vás víc? Zjistěte, co o nás píší ostatní